Kancelaria Prawna KAZUS Ruda Śląska

Kancelaria Prawna KAZUS Ruda Śląska

Doradca Prawny Mateusz Worek z wykształcenia prawnik jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Obecnie Doktorant na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.
Prowadzi Kancelarię działającą na terenie śląska, specjalizując się w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, jak również w świadczeniu usług na rzecz klientów indywidualnych.

Doradca Prawny Kubiścik Kornelia z wykształcenia prawnik. Doktorantka Wydziału Prawa i Administracji na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze rachunkowej podmiotów gospodarczych, jak również klientów indywidualnych.

Jesteśmy nowoczesną kancelarią świadczącą usługi bieżącego wsparcia prawnopodatkowego dla przedsiębiorstw oraz dla klientów indywidualnych. Zawsze jesteśmy krok do przodu, będąc dla naszych klientów partnerami w biznesie, a nie tylko kancelarią rozwiązującą już zaistniałe problemy.

Współpracujemy z Doradcą Podatkowym Marią Kubiścik posiadającą wieloletnie doświadczenie zawodowe w sprawach podatkowych.

Naszą misją jest dostarczanie klientom usług na najwyższym poziomie merytorycznym za rozsądną cenę, przy wykorzystaniu zespołu wyspecjalizowanych prawników i innych ekspertów oraz wieloletniego doświadczenia w pracy z biznesem.

Kancelaria Prawna KAZUS Ruda Śląska
4.54 (90.83%) 24 opinii